czwartek, 21 kwiecień 2022 10:26

Nowe serie mebli łazienkowych na połysk

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
AKORD AKORD pixabay

W ostatnim czasie obserwowana jest tendencja do uzupełniania przez dostawców mebli swojej oferty o meble z frontami na wysoki połysk - analogicznie jak w przypadku popularnych mebli do kuchni czy do pokoju dziennego.

W szczególności różnego rodzaju półki w postaci słupków i szafek łazienkowych z drewna są coraz częściej wyposażane w drzwiczki z frontami lakierowanymi na wysoki połysk, w bardzo różnych kolorach, dostosowanych do różnorodnych potrzeb klientów.

Serie słupków drewnianych do łazienki

Obecnie dostawcy mebli łazienkowych (np. AKORD - https://sklep.akord.net.pl/) w swoich zestawach posiadają szeroki wybór słupków o różnej wysokości i szerokości, które bardzo dobrze komponują się z innymi elementami wystroju nowoczesnych łazienek. Standardowe są to szafki wykonane z solidnej płyty laminowanej, która gwarantuje trwałość całej konstrukcji. Lakierowana fronty w tych szafkach są nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale przede wszystkim odporne na działanie wilgoci, co jest szczególnie istotnym kryterium w przypadku pomieszczeń łazienkowych. Dodatkowo krawędzie tego typu słupków łazienkowych są specjalnie klejone obrzeżem ABS, co dodatkowo wzmacnia całość konstrukcji. Ilość półek w tego rodzaju słupkach jest uzależniona od wysokości mebla, a także w przypadku sprawdzonych dostawców - od indywidualnych oczekiwań klientów (w przypadku elementów meblowych na zamówienie).

Zestawy mebli łazienkowych na zamówienie

W ofercie dostawców pojawiają się także meble na wysoki połysk, wykonane pod konkretne projekty łazienkowe. Dobrym przykładem tego rodzaju rozwiązań meblowych są regały łazienkowe nad pralkę. Są to instalacje dostosowane pod kątem wymiarów do standardowych modeli pralek. Półki są wykonane z płyt o standardowej grubości 16 mm, a wewnątrz drzwiczek znajdują się dodatkowo półki w różnych ilościach. W tego rodzaju szafkach stosowane są także elementy designerskie, cenione wśród właścicieli nowocześnie zaprojektowanych łazienek (np. uchwyty do drzwiczek chromowane koloru srebrnego czy złotego).

Duży wybór mebli w sklepach internetowych

W ofercie internetowej można obecnie znaleźć asortyment szafek, regałów i całych systemów łazienkowych (w tym z elementami na wysoki połysk) w bardzo konkurencyjnych cenach. Tego rodzaju meble są często dostępne w ofercie do indywidualnego składania przez klientów. Wszystkie zestawy mebli łazienkowych oraz pojedyncze elementy (słupki, szafki itp.) są zazwyczaj objęte bardzo solidnymi gwarancjami producenta.