poniedziałek, 03 styczeń 2022 07:00

Najlepsze rozwiązanie w razie wypadku lub awarii samochodu? Laweta!

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
Laweta Mysłowice Laweta Mysłowice pixabay

Kryzysowe sytuacje w trasie mają to do siebie, że nie jesteśmy w stanie ich przewidzieć. Podróż może utrudnić nawet drobna usterka auta, a kolizja drogowa skutecznie uniemożliwia kontynuowanie jazdy.

Jeśli masz problemy z samochodem, pomoc drogowa może okazać się najlepszą opcją, aby szybko usunąć skutki zdarzenia drogowego. Jak laweta wspiera kierowców?

Usługi lawetą, czyli pomoc drogowa w trasie

Pełna obsługa zdarzeń drogowych dla każdego, kto potrzebuje wsparcia w drodze – to właśnie pomoc drogowa, której kompleksowe usługi obejmują doraźne naprawy, holowanie czy transport lawetą. Pracownicy udzielają wsparcia nawet w niecodziennych przypadkach, kiedy konieczna jest wymiana koła, rozładuje się akumulator albo wlejemy do baka niewłaściwy rodzaj paliwa.

Laweta Mysłowice to podstawowy element działalności pomocy drogowej szczególnie przydatny, gdy mamy do czynienia z kolizjami, wypadkami i poważnymi awariami pojazdów. Samochód powypadkowy albo uszkodzony nie może samodzielnie poruszać się po drogach – w takich sytuacjach laweta to jedyna możliwość, aby bezpiecznie przewieźć auto z miejsca zdarzenia.

Jak działa laweta Mysłowice?

Największa zaleta pomocy drogowej to kompleksowość usług, która w połączeniu z dostępnością wsparcia sprawia, że usługi pomocy drogowej są niezastąpione, kiedy w drodze napotkamy problemy z samochodem. Transport lawetą jest niezbędny, gdy rozruch silnika nie jest możliwy, a pojazd powinien zostać usunięty z miejsca zdarzenia – laweta obsłuży samochód osobowy i pojazd terenowy, a także niektóre rodzaje busów i aut dostawczych, przyczep kempingowych i drogowych czy ciągników.

Całodobowa laweta Mysłowice na https://www.drogowapomoc.com.pl to pełne wsparcie kierowców przez okrągły rok – niezależnie od dnia i godziny, również w niedziele i dni wolne od pracy. Pracownicy firmy nieprzerwanie odpowiadają na zgłoszenia wiedząc, jak ważna jest błyskawiczna reakcja, kiedy auto zostaje unieruchomione w trasie.